Jubileusz 25-lecia

 

4 września mszą w zamojskiej Katedrze ZPiT Zamojszczyzna rozpoczęła obchody Jubileuszu 25-lecia zespołu.
We mszy wzięli udział wszyscy obecni członkowie zespołu, a także ich rodziny i przyjaciele. Mszy przewodniczył J.E. ks. Biskup dr Wacław Depo Ordynariusz Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej.

Dzień później (5.IX) obył się koncert inauguracyjny jubileuszu w którym wzięli udział obecni członkowie zespołu oraz grupa „młodszych seniorów”.

Bankiet jubileuszowy odbył się 18 września po koncercie galowym w Barze Aspirant
przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2 w Zamościu.

Galeria Jubileuszowa

Koncerty jubileuszowe odbyły się w dniach:

17 września, ZDK, godz 18.00 – wstęp wolny
18 września, ZDK, godz 17.00 – wstęp za zaproszeniami

W Koncertach Jubileuszowych wzięli udział:

Grupa Seniorów:

Buczak- Majzer Anna
Hałasa – Duda  Anna
Kępczyńska Barbara
Mazur –Białasiewicz  Małgorzata
Mil – Małysz Agnieszka
Pomianowska- Załoga Ewa
Romaszko- Albingier Mariola
Suszyna Katarzyna
Duda Marcin
Duda Piotr
Kępczyński Rafał
Kowalczuk Krzysztof
Małysz Grzegor
Mazurek Marek
Nowak Krzysztof
Rosa Krzysztof 

Grupa „Młodszych Seniorów”

Bernat – Protaziuk Magdalena
Bełz Katarzyna
Hałasa – Złomaniec Iza
Łokaj Monika
Majdan Karolina
Marchwiana Małgorzata
Mazurek Aleksandra
Mazurek Kamila
Nowosad-Tront Katarzyna
Polska Agnieszka
Rybaczek Iga
Bełz Piotr
Czuryło Piotr
Hanulak Piotr
Hasiec Andrzej
Kamiński Paweł
Nosalski Piotr
Momot Tomasz
Szymański Tomasz
Tront Mateusz
Wojczuk Piotr

 Grupa I

Bełz Alicja
Byczek Ludmiła
Czerwieniec Marta
Kowalczuk Jolanta
Oleszczuk Małgorzata
Syc Agnieszka
Sobka Bożena
Tybulczuk Anna
Bełz Bolesław
Byczek Antoni
Kowalczuk Krzysztof
Lipczewski Witold
Sosnowski Dariusz
Sowiński Artur
Syc Mirosław
Urban Mirosław
Załoga Piotr

Grupa II

Buczak Dominika
Długosz Agata
Gregorowicz Agata
Kopańska Katarzyna
Krasoń Weronika
Krempla Katarzyna
Marchwiana Joanna
Panasiewicz Anna
Pawlasiuk Dominka
Rożko Anita
Tybulczuk Gabriela
Walkiewicz Laura
Załoga Dominika
Zawrotniak Anna
Zgnilec Magdalena
Burdzy Michał
Krasoń Łukasz
Mokrzyński Mateusz
Polski Michał
Prochowicz Sylwester
Pyś Kamil
Sowiński Rafał
Tront Maciej

Grupa III

Choma Patrycja
Kowalska Małgorzata
Kucharska Katarzyna
Nawój Iza
Niedziela Diana
Pruchnicka Magdalena
Śledź Karolina
Wyłupek Joanna
Załoga Agnieszka
Złomańczuk Iga
Zubrzycka Katarzyna
Banach Szymon
Krasoń Krzysztof
Szala Mikołaj
Szopa Tomasz
Śmiałko Piotr
Śmiałko Karol

Grupa IV

Bajak Karolina
Cybzińska Katarzyna
Garbuz Ewa
Kawałko Aleksandra
Szuwara Joanna
Wnuk Małgorzata
Wasiura Katarzyna
Wojnarowska Magdalena
Wszoła Patrycja
Banach Bartek
Garbuz Janek
Gierszon Michał
Klimczuk Jakub
Mulawa Michał
Latymowicz Igor
Pawłowski Konrad
Pupiec Kamil
Smoliński Paweł

Grupa V

Barnowska Zofia
Ciuraszkiewicz Joanna
Mach Katarzyna
Majzer Agnieszka
Mokrzyńska Katarzyna
Mrozik Dominika
Lewkowicz Natalia
Łój Katarzyna
Płachta Iga
Pociennik Karolina
Wnukowska Iwona
Hildebrand Karol
Jarocki Szymon
Kowalczuk Dawid
Krupa Karol
Kurantowicz Eryk
Mokrzyński Mikołaj
Pikor Kamil
Prochowicz Wojciech
Taranowicz Orest
Wajszczuk Janek
Wajszczuk Wiktor

Grupa VI

Bednarz Wiktoria
Cioś Dominika
Greszta Agnieszka
Greszta Kamila
Iwanicka Maria
Komisarczuk Katarzyna
Krupa Olga
Szust Agata
Waśko Julia
Wojtowicz Karolina
Załoga Weronika
Złomaniec Wiktoria
Banach Michał
Bender Eryk
Dębiński Dominik
Gąska Szymon
Koczułap Kacper
Korniewski Maksymilian
Kucharski Paweł
Małysz Paweł
Niedźwiedź Piotr
Nowosadzki Patryk
Pietrynko Rafał

Grupa VII

Będziejewska Magdalena
Hasiak Aleksandra
Janczak Klaudia
Kopera Kamila
Lachowska Magdalena
Lewicka Gabriela
Michalska Maja
Michalska Wanessa
Poprawa Paulina
Szewczuk Anna
Czusz Sebastian
Hołowczuk Michał
Kardasz Piotr
Lechowicz Kacper
Łapa Łukasz
Parol Przemysław
Szyszka Łukasz
Święciło Michał
Żerebiec Jakub

Grupa VIII

Antoszczak Wiktoria
Górska Jagoda
Hereta Kamila
Jaczyńska Kasia
Jeruzal Diana
Kicyk Małgosia
Magryta Ola
Pikuzińska Małgosia
Pryjma Wiktoria
Soroka Ola
Śledź Kamila
Tochman Wiktoria
Trześniowska Agata
Żyła Gabrysia
Barczuk Kuba
Bizior Szymon
Klaudel Tomek
Kozar Kuba
Kozar Łukasz
Rabiega Wiktor
Soboń Patryk
Szyszka Michał

Kapela

Ciurysek Krzysztof – trąbka
Lupa Paulina – skrzypce
Obst- Chwała Agnieszka – skrzypce
Obst Krzysztof – bębenek
Tybulczuk Wojciech – akordeon
Tokarz Józef – klarnet
Słupski Sebastian – kontrabas
Wasiak Michał – skrzypce