Warsztaty artystyczne

15 czerwca 2020 :: 21:10

Z przykrością informujemy, że w związku z epidemią Covid-19 w Polsce, jesteśmy zmuszeni odwołać warsztaty artystyczne, które miały się odbyć w sierpniu br. Dbając i troszcząc się o zdrowie i bezpieczeństwo całej zespołowej rodziny oraz mając na uwadze zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem, musimy przestrzegać ograniczeń związanych z koronawirusem i zasad funkcjonowania Zamojskiego Domu kultury i ZPiT „Zamojszczyzna” w czasie stanu epidemii.

Po raz pierwszy od 35 lat działalności naszego zespołu nie będziemy mogli spotkać się na tradycyjnych letnich warsztatach artystycznych, żeby razem tańczyć, śpiewać, bawić się i przede wszystkim – być razem.

Mamy nadzieję, że kiedy wszystko wróci do normalności i wirus nie będzie nas już straszył, nadrobimy warsztatowe zaległości.

Życzymy wszystkim, mimo epidemii, udanych wakacji i dobrego wypoczynku.

Równocześnie prosimy: bądźcie z nami w kontakcie, zaglądajcie na stronę zespołu i na zespołowego facebooka, ćwiczcie, żeby utrzymać dobrą formę i kondycję. Przed nami przecież uroczyste koncerty i imprezy jubileuszowe!

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie

Kadra ZPiT „Zamojszczyzna”